Sorsolás

1. forduló

I. OSZTÁLY

01.08. 18.30 Szőr(ny) RT. – Légió 23-13
01.08. 19.15 Chicago – Legalja 17-6
01.08. 20.00 UFC – FC Kóma 7-8
01.08. 20.00 Legjobbkocsma.hu – Piskóták 7-7
01.08. 20.00 Tesók – Kőbánya Orange 13-17
01.08. 20.45 KE-KI Duna SK – Duracel 15-10
01.08. 21.30 Sűrű Bocsok – Nekünk Mindegy  10-20
1. forduló II. OSZTÁLY
01.08. 18.30 FC Dinamo Partizánok – SnK FC 20-7
01.08. 18.30. FémAlk – MALÉV 5-12
01.08. 19.15 E-sense – Wundermannschaft 11-18
01.08. 20.45 Duna SK II. – Szudor-Művek 9-18
01.08. 20.45 BP. Gunners – Angels 10-16
01.08. 20.45 Atletrico – Aréna Team
01.08. 20.45 Colosseum FC – Kispest FC
01.08. 21.30 Amazonos Fiúk – Hálátlanok 10-10
|
|

2. forduló

I. OSZTÁLY

01.15. 18.30 Tesók – Szőr(ny) RT. 14-19
01.15. 19.15 Legalja – Kőbánya Orange  13-24
01.15. 19.15 Piskóták – FC Kóma 3-7
01.15. 20.00 Chicago – Légió 18-12
01.15. 20.45 Duracel – UFC 11-9
01.15. 20.45 Nekünk Mindegy – Legjobbkocsma.hu 17-8
01.15. 21.30 Sűrű Bocsok – KE-KI Duna SK 7-19
2. forduló II. OSZTÁLY
01.15. 18.30 Atletrico – Angels 7-13
01.15. 18.30 Aréna Team – Kispest FC 19-18
01.15. 19.15 FémAlk – SnK FC 17-11
01.15. 20.00 Colosseum FC – Wundermannschaft 5-14
01.15. 20.00 Hálátlanok – FC Dinamo Partizánok 13-11
01.15. 20.45 BP. Gunners – Szudor-Művek 4-22
01.15. 21.30 Duna SK II. – MALÉV 15-11
01.15. 21.30 E-sense – Amazonos Fiúk 23-10
 |
 |

3. forduló

I. OSZTÁLY

01.22. 18.30 Szőr(ny) RT. – FC Kóma  10-8
01.22. 19.15 Piskóták – Chicago  6-25
01.22. 20.00 Legalja – UFC  11-11
01.22. 20.00 Tesók – Nekünk Mindegy  10-43
01.22. 20.45 Légió – Kőbánya Orange  16-21
01.22. 21.30 Sűrű Bocsok – Duracell
01.22. 21.30 KE-KI Duna SK – Legjobbkocsma.hu
3. forduló II. OSZTÁLY
01.22. 18.30 FémAlk – Hálátlanok  9-16
01.22. 18.30 BP. Gunners – MALÉV  14-25
01.22. 19.15 Colosseum FC – Amozonos Fiúk  7-6
01.22. 19.15 Angels – Szudor-Művek  9-19
01.22. 20.00 Atletrico – Kispest FC  13-23
01.22. 20.45 Aréna Team – Wundermannschaft  8-18
01.22. 20.45 E-sense – FC Dinamo Partizánok  12-7
01.22. 21.30 Duna SK II. – SnK FC  30-8
 |
 |

4. forduló

I. OSZTÁLY

01.29. 18.30 Sűrű Bocsok – FC Kóma  10-9
01.29. 19.15 Legalja – Légió  23-10
01.29. 19.15 Tesók – Piskóták  17-15
01.29. 20.00 Nekünk Mindegy – KE-KI Duna SK  19-10
01.29. 20.45 Kőbánya Orange – Duracell  13-16
01.29. 20.45 UFC – Chicago  10-14
01.29. 21.30 Legjobbkocsma.hu – Szőr(ny) RT.  7-8
4. forduló II. OSZTÁLY
01.29. 18.30 Atletrico – Szudor-Művek  0-6 j.n.
01.29. 18.30 Angels – MALÉV  14-17
01.29. 19.15 Colosseum FC – FC Dinamo Partizánok  16-9
01.29. 20.00 Duna SK II. – Hálátlanok  10-5
01.29. 20.00 E-sense – FémAlk  14-10
01.29. 20.45 Kispest FC – Wundermannschaft  15-11
01.29. 21.30 BP. Gunners – SnK FC  14-11
01.29. 21.30 Aréna Team – Amazonos Fiúk  10-22
 |
 |

5. forduló

I. OSZTÁLY

02.05. 18.30 Piskóták – Légió  12-13
02.05. 19.15 Legalja – FC Kóma  11-9
02.05. 19.15 Sűrű Bocsok – UFC  7-16
02.05. 20.00 Nekünk Mindegy – Duracell  6-0 j.n.
02.05. 20.45 Kőbánya Orange – Legjobbkocsma.hu  8-9
02.05. 20.45 Tesók – KE-KI Duna SK  16-33
02.05. 21.30 Szőr(ny) RT. – Chicago
5. forduló II. OSZTÁLY
02.05. 18.30 Colosseum FC – FémAlk  12-10
02.05. 18.30 Aréna Team – FC Dinamo Partizánok  18-11
02.05. 19.15 Kispest FC – Amazonos Fiúk  9-5
02.05. 20.00 Szudor-Művek – MALÉV  10-10
02.05. 20.00 Atletrico – Wundermannschaft  4-22
02.05. 20.45 Duna SK II. – E.sense  14-17
02.05. 21.30 Angles – SnK FC  22-10
02.05. 21.30 BP. Gunners – Hálátlanok  9-20
 |
 |

6. forduló

I. OSZTÁLY

02.12. 18.30 Sűrű Bocsok – Tesók  20-14
02.12. 18.30 Kőbánya Orange – FC Kóma  13-11
02.12. 19.15 Legalja – Szőr(ny) RT.  5-12
02.12. 20.00 Légió – Nekünk Mindegy  10-23
02.12. 20.45 Legjobbkocsma.hu – Duracell  12-12
02.12. 21.30 KE-KI Duna SK – Chicago  9-12
02.12. 21.30 UFC – Piskóták
6. forduló II. OSZTÁLY
02.12. 18.30 Aréna Team – FémAlk  18-8
02.12. 19.15 Kispest FC – FC Dinamo Partizán  12-7
02.12. 19.15 Amazonos Fiúk – Wundermannschaft  9-16
02.12. 20.00 Angels – Hálátlanok  9-25
02.12. 20.00 BP. Gunners – E-sense  5-15
02.12. 20.45 Szudor-Művek – SnK FC  27-8
02.12. 20.45 Atletrico – MALÉV  2-15
02.12. 21.30 Colosseum FC – Duna SK II.  13-9
 |
 |
7. forduló

I. OSZTÁLY

02.19. 18.30 Kőbánya Orange – Szőr(ny) RT.
02.19. 19.15 UFC – Nekünk Mindegy  0-6 j.n.
02.19. 19.15 Tesók – Chicago  13-31
02.19. 20.00 FC Kóma – Duracell  14-7
02.19. 20.00 KE-KI Duna SK – Legalja  15-18
02.19. 20.45 Sűrű Bocsok – Piskóták  8-13
02.19. 21.30 Legjobbkocsma.hu – Légió  19-5
7. forduló II. OSZTÁLY
02.19. 18.30 Atletrico – Amazonos Fiúk  9-17
02.19. 18.30 MALÉV – SnK FC  22-7
02.19. 19.15 Kispest FC – FémAlk  16-11
02.19. 20.00 Aréna Team – Duna SK II.  8-19
02.19. 20.45 BP. Gunners – Colosseum FC  5-9
02.19. 20.45 Angels – E-sense  10-11
02.19. 21.30 Wundermannschaft – FC Dinamo Partizánok 15-4
02.19. 21.30 Szudor-Művek – Hálátlanok  13-7
 |
 |
8. forduló

I. OSZTÁLY

02.26. 18.30 Piskóták – Nekünk Mindegy
02.26. 18.30 FC Kóma – Légió
02.26. 19.15 Legalja – Tesók
02.26. 20.00 Duracel – Szőr(ny) RT.
02.26. 20.45 UFC – Legjobbkocsma.hu
02.26. 21.30 Kőbánya Orange – KE-KI Duna SK
02.26. 21.30 Sűrű Bocsok – Chicago
8. forduló II. OSZTÁLY
02.26. 18.30 Atletrico – SnK FC
02.26. 19.15 Wundermannschaft – FémAlk
02.26. 19.15 Angels – Colosseum FC
02.26. 20.00 Aréna Team – BP. Gunners
02.26. 20.00 MALÉV – Hálátlanok
02.26. 20.45 Amazonos Fiúk – FC Dinamo Partizánok
02.26. 20.45 Szudor-Művek – E-sense
02.26. 21.30 Kispest FC – Duna SK II.
 |
 |
9. forduló

I. OSZTÁLY

03.05. 18.30 Sűrű Bocsok – Légió
03.05. 18.30 Nekünk Mindegy – Szőr(ny) RT.
03.05. 20.00 Kőbánya Orange – Chicago
03.05. 20.00 Duracel – Legalja
03.05. 20.45 KE-KI Duna SK – Piskóták
03.05. 21.30 Legjobbkocsma.hu – FC Kóma
03.05. 21.30 UFC – Tesók
9. forduló II. OSZTÁLY
03.05. 18.30 Snk FC – Hálátlanok
03.05. 19.15 Kispest FC – BP. Gunners
03.05. 19.15 Amazonos Fiúk – FémAlk
03.05. 19.15 Angels – Aréna Team
03.05. 20.00 FC Dinamo Partizánok – Atletrico
03.05. 20.45 Szudor-Művek – Colosseum FC
03.05. 20.45 Wundermannschaft – Duna SK II.
03.05. 21.30 MALÉV – E-sense
 |
 |
10. forduló

I. OSZTÁLY

03.12. 18.30 Nekünk Mindegy – FC Kóma
03.12. 19.15 Sűrű Bocsok – Kőbánya Orange
03.12. 19.15 Chicago – Duracel
03.12. 20.00 Legalja – Legjobbkocsma.hu
03.12. 20.00 Légió – Tesók
03.12. 20.45 KE-KI Duna SK – UFC
03.12. 21.30 Szőr(ny) RT. – Piskóták
10. forduló II. OSZTÁLY
03.12. 18.30 MALÉV – Colosseum FC
03.12. 18.30 Wundermannschaft – BP. Gunners
03.12. 19.15 Kispest FC – Angels
03.12. 20.00 FC Dinamo Partizán – FémAlk
03.12. 20.45 Atletrico – Hálátlanok
03.12. 20.45 Amazonos Fiúk – Duna SK II.
03.12. 21.30 SnK FC – E-sense
03.12. 21.30 Szudor-Művek – Aréna Team
 |
 |
11. forduló

I. OSZTÁLY

03.19. 18.30 Chicago – FC Kóma
03.19. 19.15 Nekünk Mindegy – Legalja
03.19. 19.15 UFC – Légió
03.19. 20.00 KE-KI Duna SK – Szőr(ny) RT.
03.19. 20.45 Sűrű Bocsok – Legjobbkocsma.hu
03.19. 20.45 Piskóták – Kőbánya Orange
03.19. 21.30 Duracel – Tesók
11. forduló II. OSZTÁLY
03.19. 18.30 Atletrico – FémAlk
03.19. 18.30 SnK FC – Colosseum FC
03.19. 19.15 Aréna Team – MALÉV
03.19. 20.00 FC Dinamo Partizánok – Duna SK II.
03.19. 20.00 Amazonos Fiúk – BP. Gunners
03.19. 20.45 Hálátlanok – E-sense
03.19. 21.30 Angels – Wundermannschaft
03.19. 21.30 Szudor-Művek – Kispest FC
 |
 |
12. forduló

I. OSZTÁLY

03.26. 18.30 Nekünk Mindegy – Kőbánya Orange
03.26. 19.15 Sűrű Bocsok – Legalja
03.26. 19.15 Szőr(ny) RT. – UFC
03.26. 20.00 KE-KI Duna SK – Légió
03.26. 20.45 Duracel – Piskóták
03.26. 20.45 FC Kóma – Tesók
03.26. 21.30 Chicago – Legjobbkocsma.hu
12. forduló II. OSZTÁLY
03.26. 18.30 FC Dinamo Partizánok – BP. Gunners
03.26. 18.30 MALÉV – Kispest FC
03.26. 19.15 Hálátlanok – Colosseum FC
03.26. 20.00 FémAlk – Duna SK II
03.26. 20.00 Atletrico – E-sense
03.26. 20.45 Wundermannschaft – Szudor-Művek
03.26. 21.30 Amazonos Fiúk – Angels
03.26. 21.30 SnK FC – Aréna Team
 |
 |
13. forduló

I. OSZTÁLY

– UTOLSÓ FORDULÓ

04.09.. Sűrű Bocsok – Szőr(ny) RT.
04.09.. Chicago – Nekünk Mindegy
04.09.. Duracel – Légió
04.09.. Piskóták – Legalja
04.09.. FC Kóma – KE-KI Duna SK
04.09.. Tesók – Legjobbkocsma.hu
04.09.. Kőbánya Orange – UFC
13. forduló II. OSZTÁLY
04.09. 18.30 MALÉV – Wundermannschaft
04.09. 18.30 FémAlk – BP. Gunners
04.09. 19.15 SnK FC – Kispest FC
04.09. 19.15 Aréna Team – Hálátlanok
04.09. 20.00 Atletrico – Duna SK II.
04.09. 20.45 FC Dinamo Partizánok – Angels
04.09. 21.30 Amazonos Fiúk – Szudor-Művek
04.09. 21.30 E-sense – Colosseum FC
 |
 |
14. forduló II. OSZTÁLY
04.16. 18.30 Duna SK II. – BP. Gunners
04.16. 18.30 FémAlk – Angels
04.16. 19.15 Hálátlanok – Kispest FC
04.16. 19.15 Amazonos Fiúk – MALÉV
04.16. 20.45 Atletrico – Colosseum FC
04.16. 20.45 SnK FC – Wundermannschaft
04.16. 20.45 E-sense – Aréna Team
04.16. 21.30 FC Dinamo Partizánok – Szudor-Művek
 |
 |
15. forduló II. OSZTÁLY

UTOLSÓ FORDULÓ

04.23.. Atletrico – BP. Gunners
04.23.. Colosseum FC – Aréna Team
04.23.. Duna SK II. – Angels
04.23.. E-sense – Kispest FC
04.23.. FémAlk – Szudor-Művek
04.23.. Hálátlanok – Wundermannschaft
04.23.. FC Dinamo Partizánok – MALÉV
04.23.. SnK FC – Amozonos Fiúk