fbpx

Sorsolás

1. FORDULÓ

I. OSZTÁLY 2018.09.03.
18:30 FC Kóma – Legalja 20-3
19:15 KE-KI Duna SK – Szudor-Művek 12-10
20:00 Chicago – Malév 13-8
20:45 Black Tesók – E-sense 16-15
20:45 Nekünk Mindegy – UFC 17-7
21:30 Szőr(ny) RT. – Legjobbkocsma.hu 14-11
szabadnapos: Duracell
II. OSZTÁLY
18:30 Sűrű Bocsok – Piskóták 7-12
19:15 KÖBE Gólbiztosítók – Atletrico 11-10
20:00 FC Dinamo Partizánok – Angels 14-11
21:30

21:30

Kispest FC – Champion Sheeps

Starbalm Hungary – Footgolf Team

 

2. FORDULÓ

I. OSZTÁLY 2018.09.10.
18:30 FC Kóma – Szőr(ny) RT. 5 – 6
19:15 Duracell – Nekünk Mindegy 10-21
20:00 KE-KI Duna SK – Chicago 13-20
20:45 Malév – Legjobbkocsma.hu 11-8
20:45 Szudor-Művek – E-sense 13-4
21:30 Legalja – Black Tesók 16-20
szabadnapos: UFC
II. OSZTÁLY
18:30 Starbalm Hungary – Piskóták 9-13
19:15 Footgolf Team – FC Dinamo Partizánok 14-9
20:00 Champion Sheeps – K.Ö.B.E Gólbiztosítók 28-4
21:30 Kispest FC – Angels 14-6
21:30 Sűrű Bocsok – Atletrico  –

 

3. FORDULÓ

I. OSZTÁLY 2018.09.17.
18:30 Szudor-Művek – FC Kóma  7 – 17
19:15 KE-KI Duna SK – Szőr(ny) RT.  –
20:00 Legjobbkocsma.hu – Nekünk Mindegy 10 – 18
20:45 E-sense – UFC 13 – 6
20:45 Chicago – Duracell 22 – 7
21:30 Black Tesók – Szőr(ny) RT. 15 – 23
szabadnapos: Legalja
II. OSZTÁLY
18:30 Sűrű Bocsok – Angels 11 – 8
19:15 FC Dinamo Partizánok – Starbalm Hungary 12 -15
20:00 Champion Sheeps – Footgolf Team 11 – 20
21:30 Piskóták – Atletrico 14 – 5
21:30 K.Ö.B.E Gólbiztosítók – Kispest FC 8 – 17

 

4. FORDULÓ

I. OSZTÁLY 2018.09.24.
18:30 Legalja – Legjobbkocsma.hu  –
19:15 Black Tesók – Duracell  –
20:00 FC Kóma – KE-KI Duna SK  –
20:45 E-sense – Chicago  –
20:45 Szudor-Művek – Malév  –
21:30 Szőr(ny) RT. – UFC  –
szabadnapos: Nekünk Mindegy  –
II. OSZTÁLY
18:30 Piskóták – Angels  –
19:15 Sűrű Bocsok – Starbalm Hungary  –
20:00 Atletrico  – Kispest FC  –
21:30 K.Ö.B.E Gólbiztosítók – Footgolf Team  –
21:30 Fc Dinamo Partizánok – Champion Sheeps  –

 

5. FORDULÓ

I. OSZTÁLY 2018.10.01.
18:30 Nekünk Mindegy – Malév  –
19:15 Szőr(ny) RT – Legalja  –
20:00 Black Tesók – Chicago  –
20:45 Legjobbkocsma.hu – Szudor-Művek  –
20:45 UFC – Duracell  –
21:30 E-sense – FC Kóma  –
szabadnapos: KE-KI Duna SK  –
II. OSZTÁLY
18:30 Angels – Starbalm Hungary  –
19:15 K.Ö.B.E Gólbiztosítók – FC Dinamo Partizánok  –
20:00 Sűrű Bocsok – Champion Sheeps  –
21:30 Atletrico  – Footgolf Team  –
21:30 Piskóták – Kispest FC  –

 

6. FORDULÓ

I. OSZTÁLY 2018.10.08.
18:30 FC Kóma – Malév  –
19:15 Black Tesók – Nekünk Mindegy  –
20:00 Chicago – UFC  –
20:45 Legalja – KE-KI Duna SK  –
20:45 Szudor-Művek – Duracell  –
21:30 Legjobbkocsma.hu – E-sense  –
szabadnapos: Szőr(ny) RT.
II. OSZTÁLY
18:30 Footgolf Team – Angels  –
19:15 Kispest FC – Starbalm Hungary  –
20:00 K.Ö.B.E Gólbiztosítók – Piskóták  –
21:30 FC Dinamo Partizánok – Sűrű Bocsok  –
21:30 Champion Sheeps – Atletrico  –

 

7. FORDULÓ

I. OSZTÁLY 2018.10.15.
18:30 FC Kóma – Legjobbkocsma.hu  –
19:15 UFC – Malév  –
20:00 Duracell – Legalja  –
20:45 Szudor-Művek – Szőr(ny) RT.  –
21:30 KE-KI Duna SK – Black Tesók  –
21:30 Nekünk Mindegy – E-sense  –
szabadnapos: Chicago
II. OSZTÁLY
18:30 Angels – Atletrico  –
19:15 K.Ö.B.E Gólbiztosítók – Sűrű Bocsok  –
20:00 Piskóták – FC Dinamo Partizánok  –
20:45 Starbalm Hungary – Champion Sheeps  –
21:30 Kispest FC – Footgolf Team  –

 

8. FORDULÓ

I. OSZTÁLY 2018.10.29.
18:30 UFC – FC Kóma  –
19:15 Malév – Szőr(ny) RT  –
20:00 KE-KI Duna SK – Nekünk Mindegy  –
20:45 Duracell – E-sense  –
21:30 Chicago – Legjobbkocsma.hu  –
21:30 Szudor-Művek – Legalja  –
szabadnapos: Black Tesók
II. OSZTÁLY
18:30 Angels – K.Ö.B.E Gólbiztosítók  –
19:15 Starbalm Hungary – Atletrico  –
20:00 Piskóták – Champion Sheeps  –
20:45 Sűrű Bocsok – Footgolf Team  –
21:30 Kispest Fc – Fc Dinamo Partizánok  –

 

9. FORDULÓ

I. OSZTÁLY 2018.11.05.
18:30 FC Kóma – Nekünk Mindegy  –
19:15 Black Tesók – UFC  –
20:00 Szőr(ny) RT. – Duracell  –
20:45 Szudor-Művek – Chicago  –
20:45 Legalja – E-sense  –
21:30 Malév – KE-KI Duna SK  –
szabadnapos: Legjobbkocsma.hu
II. OSZTÁLY
18:30 Angels – Champion Sheeps  –
19:15 Starbalm Hungary – K.Ö.B.E Gólbiztósítók  –
20:00 Piskóták – Footgolf Team  –
21:30 Atletrico – FC Dinamo Partizánok  –
21:30 Kispest FC – Sűrű Bocsok  –

 

A II. Osztály alapszakasza után a bajnokság alsó-felső házas rájátszással folytatódik:

 

10.FORDULÓ

I. OSZTÁLY 2018.11.12.
18:30 Szudor-Művek – UFC  –
19:15 KE-KI Duna SK – Duracell  –
20:00 Legjobbkocsma.hu – Black Tesók  –
20:45 E-sense – Malév  –
20:45 Legalja – Nekünk Mindegy  –
21:30 Szőr(ny) RT – Chicago  –
szabadnapos: FC Kóma
II. OSZTÁLY Alsó-felső ház 1. forduló
18:30  –
19:15  –
20:00  –
21:30  –
szabadnaposok:

 

11.FORDULÓ

I. OSZTÁLY 2018.11.19.
18:30 Malév – Legalja  –
19:15 Duracell – FC Kóma  –
20:00 Legjobbkocsma.hu – UFC  –
20:45 Szőr(ny) RT – Black Team  –
20:45 Nekünk Mindegy – Chicago  –
21:30 KE-KI Duna SK – E-sense  –
szabadnapos: Szudor-Művek  –
II. OSZTÁLY Alsó-felső ház 2. forduló
18:30  –
19:15  –
20:00  –
21:30  –
szabadnaposok:

 

12.FORDULÓ

I. OSZTÁLY 2018.11.26.
18:30 E-sense – Szőr(ny) RT.  –
19:15 Nekünk Mindegy – Szudor-Művek  –
20:00 Chicago – Legalja  –
20:45 KE-KI Duna SK – UFC  –
20:45 Legjobbkocsma.hu – Duracell  –
21:30 Black Tesók – FC Kóma  –
szabadnapos: Malév
II. OSZTÁLY Alsó-felső ház 3. forduló
18:30  –
19:15  –
20:00  –
21:30  –
szabadnaposok:

 

13.FORDULÓ

I. OSZTÁLY 2018.12.03. – PÓTFORDULÓ
18:30  –
19:15  –
20:00  –
20:45  –
20:45  –
21:30  –
II. OSZTÁLY Alsó-felső ház 4. forduló
18:30  –
19:15  –
20:00  –
21:30  –
szabadnaposok:

 

14.FORDULÓ

I. OSZTÁLY 2018.12.10.
18:30 Legalja – UFC  –
19:15 Duracell – Malév  –
20:00 Szudor-Művek – Black Tesók  –
20:45 Legjobbkocsma.hu – KE-KI Duna SK  –
20:45 Chicago – FC Kóma  –
21:30 Nekünk Mindegy – Szőr(ny) RT.  –
szabadnapos: E-sense
II. OSZTÁLY Alsó-felső ház 5. forduló
18:30  –
19:15  –
20:00  –
20:00  –
21:30  –
szabadnaposok: