fbpx

Sorsolás

1. FORDULÓ
beltéri pályákon:
I. OSZTÁLY2020.09.14.Eredmény
19:15RB Óbuda – UFC17-6
19:15Chicago – Angels23-13
20:00Hungarokatalánok – Chicago Jr.10-11
20:45FC Kóma – Nekünk Mindegy0-6 j.n.
21:30Malév – Black Teamhalasztva
kültéri pályákon:
II. OSZTÁLY2020.09.14.Eredmény
18:30Hülye Haverok – Mindspire FC7-4
18:30Markusovszky TE – Piskóták7-7
20:00Ifjú Titánok – Olympic Red Bull17-15
20:45Sűrű Bocsok   – E-sense15-10
szabadnapos:Borsodienses

2. FORDULÓ
kültéri pályákon:
I. OSZTÁLY2020.09.21.Eredmény
19:15Malév – UFC14-5
19:15Nekünk Mindegy – Hungarokatalánok14-16
20:00Black Team – FC Kóma7-8
20:45Chicago Jr. – Chicagohalasztott
21:30Angels – RB Óbuda16-21
beltéri pályákon:
II. OSZTÁLY2020.09.21.Eredmény
18:30Borsodiensis – Piskóták2-18
18:30Ifjú Titánok – Sűrű Bocsok9-15
21:00Markusovszky TE – E-sense15-12
20:45Hülye Haverok – Olympic Red Bull11-14
szabadnapos:Mindspire FC
3. FORDULÓ
beltéri pályákon:
I. OSZTÁLY2020.09.28.Eredmény
19:15Nekünk Mindegy – RB Óbuda18-10
19:15FC Kóma – UFChalasztott
20:00Malév – Hungarokatalánok11-5
20:45Black Team – Chicago14-14
21:30Chicago Jr. – Angelshalasztott
kültéri pályákon:
II. OSZTÁLY2020.09.28.Eredmény
18:30Olympic Red Bull – Borsodiensis11-9
18:30E-sense – Hülye Haverokhalasztott
21:00Sűrű Bocsok – Markusovszky TE6-9
21:30Piskóták – Mindspire FC9-5
szabadnapos:Ifjú Titánok
4. FORDULÓ
kültéri pályákon:
I. OSZTÁLY2020.10.05.Eredmény
18:30Angels – Nekünk Mindegy8-14
19:15UFC – Chicago Jr.2-9
20:00Chicago – Malév11-5
20:45Hungarokatalánok – FC Kóma11-5
21:30RB Óbuda – Black Team8-9
beltéri pályákon:
II. OSZTÁLY2020.10.05.Eredmény
18:30Piskóták – Hülye Haverok7-8
19:15Olympic Red Bull – Markusovszky TE9-9
20:00Mindspire FC – Borsodiensis11-6
20:45E-sense – Ifjú Titánok16-17
szabadnapos:Sűrű Bocsok
5. FORDULÓ
beltéri pályákon:
I. OSZTÁLY2020.10.12.Eredmény
18:30Angels – Hungarokatalánok15-11
19:15Black Team – UFC15-17
20:00Nekünk Mindegy – Malévhalasztva
20:45Chicago Jr. – FC Kóma19-8
21:30RB Óbuda – Chicago9-21
kültéri pályákon:
II. OSZTÁLY2020.10.12.Eredmény
18:30Markusovszky TE – Ifjú Titánok2-6
19:15Hülye Haverok – Sűrű Bocsok11-10
20:00Borsodiensis – E-sense10-10
20:45Mindspire FC – Olympic Red Bullhalasztva
szabadnapos:Piskóták
6. FORDULÓ
kültéri pályákon:
I. OSZTÁLY2020.10.19.Eredmény
19:15Black Team – Angels15-15
19:15Malév – RB Óbuda7-13
20:00UFC – Hungarokatalánok9-5
20:45FC Kóma – Chicago3-12
21:30Nekünk Mindegy – Chicago Jr.10-4
beltéri pályákon:
II. OSZTÁLY2020.10.19.Eredmény
18:30Olympic Red Bull – Piskóták9-10
18:30Sűrű Bocsok – Borsodiensis7-13
20:00Ifjú Titánok – Hülye Haverok12-8
20:45E-sense – Mindspire FC15-18
szabadnapos:Markusovszky TE
7. FORDULÓ
beltéri pályákon:
I. OSZTÁLY2020.10.26.Eredmény
18:30Hungarokatalánok – RB Óbuda
19:15FC Kóma – Angels
20:00Malév – Chicago Jr.
20:45Chicago – UFC
21:30Nekünk Mindegy – Black Team
kültéri pályákon:
II. OSZTÁLY2020.10.26.Eredmény
18:30Mindspire FC – Sűrű Bocsok
19:15Hülye Haverok – Markusovszky TE
20:00Piskóták – E-sense
20:45Borsodiensis – Ifjú Titánok
szabadnapos:Olympic Red Bull
8. FORDULÓ
kültéri pályákon:
I. OSZTÁLY2020.11.02.Eredmény
18:30RB Óbuda – FC Kóma
19:15Chicago – Hungarokatalánok
20:00Chicago Jr. – Black Team
20:45Angels – Malév
20:45UFC – Nekünk Mindegy
beltéri pályákon:
II. OSZTÁLY2020.11.02.Eredmény
18:30Sűrű Bocsok – Piskóták
19:15Ifjú Titánok – Mindspire FC
20:00Olympic Red Bull – E-sense
21:30Markusovszky TE – Borsodiensishalasztva
szabadnapos:Hülye Haverok
9. FORDULÓ
beltéri pályákon:
I. OSZTÁLY2020.11.09.Eredmény
19:15FC Kóma – Malév
19:15Chicago – Nekünk Mindegy
20:00RB Óbuda – Chicago Jr.
20:45UFC – Angels
21:30Hungarokatalánok – Black Team
beltéri pályákon:
II. OSZTÁLY2020.11.09.Eredmény
18:30Olympic Red Bull – Sűrű Bocsok
18:30Piskóták – Ifjú Titánok
20:00Borsodiensis – Hülye Haverok
20:45Mindspire FC – Markusovszky TE
szabadnapos:E-sense
PÓTFORDULÓ
beltéri pályákon:
I. OSZTÁLY2020.11.16.Eredmény
19:15FC Kóma – UFC
19:15Malév – Black Team
20:00Angels – Chicago Jr.
20:45Nekünk Mindegy – Malév
21:30Chicago Jr. – Chicago
beltéri pályákon:
II. OSZTÁLY2020.11.16.Eredmény
18:30Mindspire FC – Olympic Red Bull
18:30Markusovszky TE – Borsodiensis
20:00E-sense – Hülye Haverok
20:45
szabadnapos:
ALSÓ-FELSŐ HÁZ
10. FORDULÓ
I. OSZTÁLY2020.11.23.Eredmény
19:15
19:15
20:00
20:45
szabadnaposok:
II. OSZTÁLY2020.11.23.Eredmény
18:30
18:30
20:00
20:45
szabadnapos:
11. FORDULÓ
I. OSZTÁLY2020.11.30.Eredmény
19:15
19:15
20:00
20:45
szabadnaposok:
II. OSZTÁLY2020.11.30.Eredmény
18:30
18:30
20:00
20:45
szabadnapos:
12. FORDULÓ
I. OSZTÁLY2020.12.07.Eredmény
19:15
19:15
20:00
20:45
szabadnaposok:
II. OSZTÁLY2020.12.07.Eredmény
18:30
18:30
20:00
20:45
szabadnapos:
13. FORDULÓ
I. OSZTÁLY2020.12.14.Eredmény
19:15
19:15
20:00
20:45
szabadnaposok:
II. OSZTÁLY2020.12.14.Eredmény
18:30
18:30
20:00
20:45
szabadnapos:
14. FORDULÓ
I. OSZTÁLY2020.12.21.Eredmény
19:15
19:15
20:00
20:45
szabadnaposok:
II. OSZTÁLY2020.12.21.Eredmény
18:30
18:30
20:00
20:45
szabadnapos: