fbpx

Sorsolás

1. FORDULÓ
kültéri pályákon:
I. OSZTÁLY2021.09.06.Eredmény
19:15UFC – Smakk9-11
19:15Ifjú Titánok – FC Kóma7-5
20:00Chicago – Angels26-7
20:45Kispest FC – Malév11-16
21:30Zéró –Hungarokatalánok7-11
II. OSZTÁLY2021.09.06.Eredmény
18:30Sűrű Bocsok – Hülye Haverok4-14
18:30Hálátlanok – Felejtsd el15-4
20:00Piskóták – Fogdmegasöröm4-7
20:45Árpád FC – Tropic Thunder15-2
szabadnapos:Markusovszky TE
2. FORDULÓ
kültéri pályákon:
I. OSZTÁLY2021.09.13.Eredmény
19:15Angels – FC Kóma6-23
19:15Hungarokatalánok – Ifjú Titánok14-9
20:00Zéró – Chicago6-7
20:45Kispest FC – Smakk8-10
21:30Malév – UFC5-11
II. OSZTÁLY2021.09.13.Eredmény
18:30BP. Gunners – Hálátlanok6-8 törölve
18:30Árpád FC – Hülye Haverok10-7
20:00Tropic Thunder – Sűrű Bocsok7-14
20:45Markusovszky TE – Piskóták4-4
21:30Fogdmegasöröm – Felejtsd el16-5
3. FORDULÓ
kültéri pályákon:
I. OSZTÁLY2021.09.20.Eredmény
19:15Smakk – FC Kómahalasztott
19:15Ifjú Titánok – Malév11-13
20:00Chicago – Hungarokatalánok10-6
20:45UFC – Angels3-13
21:30Kispest FC – Zéró6-12
II. OSZTÁLY2021.09.20.Eredmény
18:30Markusovszky TE – Sűrű Bocsok5-4
18:30Tropic Thunder – Fogdmegasöröm7-19
19:15Árpád FC – Hálátlanok9-14
20:00Hülye Haverok – Piskóták9-9
20:45BP. Gunners – Felejtsd el14-8 törölve
4. FORDULÓ
kültéri pályákon:
I. OSZTÁLY2021.09.27.Eredmény
19:15Kispest FC – FC Kóma11-10
19:15Ifjú Titánok – Smakk9-19
20:00Zéró – Angels6-18
20:45Chicago – UFC22-8
2130Malév – Hungarokatalánok11-10
II. OSZTÁLY2021.09.27.Eredmény
18:30Felejtsd el – Sűrű Bocsok6-16
18:30BP. Gunners – Árpád FC6-12 törölve
20:00Fogdmegasöröm – Hálátlanokhalasztott
20:45Tropic Thunder – Piskóták1-8
21:30Markusovszky TE – Hülye Haverok6-10
5. FORDULÓ
kültéri pályákon:
I. OSZTÁLY2021.10.04.Eredmény
19:15Chicago – Kispest FC12-3
19:15Smakk – Angelshalasztott
20:00UFC – Hungarokatalánok2-9
20:45FC Kóma – Malév2-7
21:30Ifjú Titánok – Zéró14-7
II. OSZTÁLY2021.10.04.Eredmény
18:30Sűrű Bocsok – BP. Gunners23-9 törölve
18:30Piskóták – Árpád FC7-14
19:15Hülye Haverok – Fogdmegasöröm12-14
20:00Hálátlanok – Markusovszky TE23-4
20:45Felejtsd el – Tropic Thunder6-8
6. FORDULÓ
kültéri pályákon:
I. OSZTÁLY2021.10.11.Eredmény
19:15Angels – Kispest FC13-9
19:15Hungarokatalánok – Smakk9-9
20:00UFC – Ifjú Titánokhalasztás
20:45Malév – Zéró8-9
21:30FC Kóma – Chicago2-13
II. OSZTÁLY2021.10.11.Eredmény
18:30Sűrű Bocsok – Fogmegasöröm7-16
18:30Árpád FC – Markusovszky TE6-3
20:00Hálátlanok – Tropic Thunder18-3
20:45Hülye Haverok – Felejtsd el13-9
szabadnapos:Piskóták
A BP. Gunners feladta a bajnokságot,
nem tudnak kiállni a többi fordulóra,
így a szabályok értelmében kizárásra
kerülnek és eredményeiket töröljük!
7. FORDULÓ
beltéri pályákon:
I. OSZTÁLY2021.10.18.Eredmény
19:15Angels – Hungarokatalánok16-17
19:15Smakk – Malév8-8
20:00FC Kóma – Zéróhalasztott
20:45Ifjú Titánok – Chicago5-13
21:30UFC – Kispest FC4-17
II. OSZTÁLY2021.10.18.Eredmény
18:30Sűrű Bocsok – Árpád FC8-19
18:30Hálátlanok – Piskóták10-5
20:00Hülye Haverok – Tropic Thunder17-9
20:45Felejtsd el – Markusovszky TE6-12
szabadnapos:Fogdmegasöröm
8. FORDULÓ
beltéri pályákon:
I. OSZTÁLY2021.10.25.Eredmény
19:15Angels – Ifjú Titánok
19:15Malév – Chicagohalasztott
20:00FC Kóma – UFC
20:45Hungarokatalánok – Kispest FC
20:45Zéró – Smakk
II. OSZTÁLY2021.10.25.Eredmény
18:30Piskóták – Sűrű Bocsok
18:30Markusovszky TE – Fogdmegasöröm
20:00Árpád FC – Felejtsd el
20:45Hálátlanok – Hülye Haverokhalasztott
szabadnapos: Tropic Thunder
9. FORDULÓ
beltéri pályákon:
I. OSZTÁLY2021.11.08.Eredmény
19:15Smakk – Chicago
19:15Kispest FC – Ifjú Titánok
20:00Zéró – UFC
20:45Hungarokatalánok – FC Kóma
21:30Malév – Angels
beltéri pályákon:
II. OSZTÁLY2021.11.08.Eredmény
18:30Tropic Thunder – Markusovszky TE
18:30Fogdmegasöröm – Árpád FC
20:00Pótmeccs: Hálátlanok – Hülye Haverok
20:45Sűrű Bocsok – Hálátlanok
21:30Felejtsd el – Piskóták
szabadnapos: Hülye Haverok
PÓTFORDULÓ
beltéri pályákon:
I. OSZTÁLY2021.11.15.Eredmény
18:30Malév – Chicago
19:15FC Kóma – Zéró
19:15Smakk – Angels
20:00UFC – Ifjú Titánok
20:00Smakk – FC Kóma
beltéri pályákon:
II. OSZTÁLY2021.11.15.Eredmény
18:30 Fogdmegasöröm – Hálátlanok
18:30
20:00
20:45
21:30
ALSÓ-FELSŐ HÁZ
10. FORDULÓ
I. OSZTÁLY2021.11.22.Eredmény
19:15
19:15
20:00
20:45
szabadnaposok:
II. OSZTÁLY2021.11.22.Eredmény
18:30
18:30
20:00
20:45
szabadnaposok:
11. FORDULÓ
I. OSZTÁLY2021.11.29.Eredmény
19:15
19:15
20:00
20:45
szabadnaposok:
II. OSZTÁLY2021.11.29.Eredmény
18:30
18:30
20:00
20:45
szabadnaposok:
12. FORDULÓ
I. OSZTÁLY2021.12.06.Eredmény
19:15
19:15
20:00
20:45
szabadnaposok:
II. OSZTÁLY2021.12.06.Eredmény
18:30
18:30
20:00
20:45
szabadnaposok:
13. FORDULÓ
I. OSZTÁLY2021.12.13.Eredmény
19:15
19:15
20:00
20:45
szabadnaposok:
II. OSZTÁLY2021.12.13.Eredmény
18:30
18:30
20:00
20:45
szabadnaposok:
14. FORDULÓ
I. OSZTÁLY2021.12.20.Eredmény
19:15
19:15
20:00
20:45
szabadnaposok:
II. OSZTÁLY2021.12.20.Eredmény
18:30
18:30
20:00
20:45
szabadnaposok: