fbpx

Sorsolás

Egy kis fejlesztés:

Telefonról nézed az eredményeket? Mostantól csak húzd balra-jobbra a táblázatot és láthatsz mindent! 🙂

 

1.forduló 2019.02.08 Eredmény
18:30 Zugló – Anonim 27-16
19:15 Black Team – KE-KI Duna SK 9-10
20:00 Malév – Nekünk Mindegy 12-15
20:45 Sánta FC – Csontdaráló
szabadnapos Hálátlanok
 

 

2.forduló 2019.02.15 Eredmény
18:30 Black Team – Csontdaráló 28-12
19:15 Malév – Zugló 12-17
20:00 Nekünk Mindegy – Hálátlanok
20:45 Sánta FC – Anonim 7-6
szabadnapos KE-KI Duna SK
 

 

3.forduló 2019.02.22 Eredmény
18:30 Csontdaráló – Zugló 17-32
19:15 Anonim – Nekünk Mindegy 11-23
20:00 Sánta FC – KE-KI Duna SK 5-15
20:45 Malév – Hálátlanok 12-11
szabadnapos Black Team
 

 

4.forduló 2019.03.01 Eredmény
18:30 Anonim – Hálátlanok 11-7
19:15 Csontdaráló – Nekünk Mindegy 20-20
20:00 Zugló – KE-KI Duna SK 25-12
20:45 Sánta FC – Black Team 9-21
szabadnapos Malév
 

 

5.forduló 2019.03.08 Eredmény
18:30 Nekünk Mindegy – Zugló 19-29
19:15 Black Team – Malév 12-14
20:00 Hálátlanok – Sánta FC 22-4
20:45 KE-KI Duna SK – Anonim halasztott
szabadnapos Csontdaráló
 

 

6.forduló 2019.03.22 Eredmény
18:30 Black Team – Anonim halasztott
19:15 KE-KI Duna SK – Csontdaráló halasztott
20:00 Malév – Sánta FC halasztott
20:45 Hálátlanok – Zugló 15-10
szabadnapos Nekünk Mindegy
 

 

7.forduló 2019.03.29 Eredmény
18:30 KE-KI Duna SK – Malév
19:15 Csontdaráló – Anonim
20:00 Hálátlanok – Black Team
20:45 Nekünk Mindegy – Sánta FC
szabadnapos Zugló
 

 

8.forduló 2019.04.05 Eredmény
18:30 Nekünk Mindegy – KE-KI Duna SK
19:15 Zugló – Black Team
20:00 Anonim – Malév
20:45 Csontdaráló – Hálátlanok
szabadnapos Sánta FC
 

 

9.forduló 2019.04.12 Eredmény
18:30 Csontdaráló – Malév
19:15 KE-KI Duna SK – Hálátlanok
20:00 Black Team – Nekünk Mindegy
20:45 Zugló – Sánta FC
szabadnapos Anonim
 

 

10.forduló 2019.04.26 / Alsó-Felső ház Rájátszás Eredmény
18:30
19:15
20:00
20:45
szabadnapos
 

 

11.forduló  2019.05.03 / Alsó-Felső ház Rájátszás Eredmény
18:30
19:15
20:00
20:45
szabadnapos
 

 

12.forduló 2019.05.10 / Alsó-Felső ház Rájátszás Eredmény
18:30
19:15
20:00
20:45
szabadnapos
 

 

13.forduló 2019.05.17 / Alsó-Felső ház Rájátszás Eredmény
18:30
19:15
20:00
20:45
szabadnapos
 

 

14.forduló 2019.05.24 / Alsó-Felső ház Rájátszás Eredmény
18:30
19:15
20:00
20:45
szabadnapos