fbpx

Sorsolás

Egy kis fejlesztés:

Telefonról nézed az eredményeket? Mostantól csak húzd balra-jobbra a táblázatot és láthatsz mindent! 🙂

 

1.forduló 2019.01.23 Eredmény
18:30 FémAlk – Wayet Service 14-14
19:15 Ceva Phylaxia – Polina Kft. 17-13
20:00 Artemisszió Alapítvány – Sankó-Ép 7-14
20:45 Starbalm Hungary – Aloha Stars 7-28
szabadnapos Hungexil

 

 

2.forduló 2019.01.30 Eredmény
18:30 Wayet Service – Starbalm Hungary 16-9
19:15 Ceva Phylaxia – Hungexil 12-20
20:00 FémAlk – Artemisszió Alapítvány 15-14
20:45 Sankó-Ép – Polina Kft. 16-5
szabadnapos Aloha Stars

 

 

3.forduló 2019.02.06 Eredmény
18:30 Starbalm Hungary – Hungexil 9-14
19:15 Artemisszió Alapítvány – Wayet Service 14-16
20:00 Polina Kft. – Aloha Stars 8-20
20:45 FémAlk – Ceva Phylaxia 14-16
szabadnapos Sankó-Ép

 

 

4.forduló 2019.02.13 Eredmény
18:30 Ceva Phylaxia – Wayet Service 14-18
19:15 Hungexil – Artemisszió Alapítvány 11-5
20:00 Starbalm Hungary – FémAlk 17-14
20:45 Aloha Stars – Sankó-Ép 20-9
szabadnapos Polina Kft.

 

 

5.forduló 2019.02.20 Eredmény
18:30 Polina Kft. – Starbalm Hungary 10-19
19:15 Sankó-Ép – Ceva Phylaxia 12-7
20:00 Artemisszió Alapítvány – Aloha Stars 17-17
20:45 FémAlk – Hungexil 8-18
szabadnapos Wayet Service

 

 

6.forduló 2019.02.27 Eredmény
18:30 Wayet Service – Sankó-Ép 7-7
19:15 Hungexil – Polina Kft. 19-6
20:00 Aloha Stars – FémAlk 10-5
20:45 Ceva Phylaxia – Artemisszió Alapítvány 11-11
szabadnapos Starbalm Hungary

 

 

7.forduló 2019.03.06 Eredmény
18:30 Wayet Service – Aloha Stars 10-19
19:15 Sankó-Ép – Hungexil 8-13
20:00 Artemisszió Alapítvány – Starbalm Hungary 6-14
20:45 FémAlk – Polina Kft. 17-12
szabadnapos Ceva-Phylaxia

 

 

8.forduló 2019.03.13 Eredmény
18:30 Hungexil – Wayet Service 18-13
19:15 Aloha Stars – Ceva Phylaxia 19-14
20:00 Starbalm Hungary – Sankó-Ép 13-10
20:45 Polina Kft. – Artemisszió Alapítvány 33-9
szabadnapos FémAlk

 

 

9.forduló 2019.03.20 Eredmény
18:30 Starbalm Hungary – Ceva Phylaxia 14-15
19:15 Polina Kft. – Wayet Service 11-20
20:00 Hungexil – Aloha Stars 8-13
20:45 FémAlk – Sankó-Ép 8-9
szabadnapos Artemisszió Alapítvány

 

 

10.forduló 2019.03.27 / Alsó-felsőházas rájátszás Eredmény
18:30 Wayet Service – Sankó Ép
19:15 Ceva- Pylaxia – Artemisszió
20:00 Polina Kft. – FémAlk
20:45 Aloha Stars – Starbalm Hungary
szabadnapos Hungexil

 

 

11.forduló 2019.04.03 / Alsó-felsőházas rájátszás Eredmény
18:30 FémAlk – Artemisszió Alapítvány
19:15 Wayet Service – Hungexil
20:00 Starbalm Hungary – Sankó-Ép
20:45 Ceva Phylaxia – Polina Kft.
szabadnapos Aloha Stars

 

 

12.forduló 2019.04.10 / Alsó-felsőházas rájátszás Eredmény
18:30 Ceva Phylaxia – FémAlk
19:15 Wayet Service – Aloha Stars
20:00 Sankó-Ép – Hungexil
20:45 Polina Kft. – Artemisszió Alapítvány
szabadnapos Starbalm Hungary

 

 

13.forduló 2019.04.17 / Felsőházas rájátszás Eredmény
18:30 Starbalm Hungary –  Hungexil
19:15 Sankó-Ép – Aloha Stars
20:00
20:45
szabadnapos Wayet Service

 

 

14.forduló 2019.04.24 / Felsőházas rájátszás Eredmény
18:30 Wayet Service – Starbalm Hungary
19:15 Hungexil – Aloha Stars
20:00
20:45
szabadnapos Sankó-Ép