Albisport-Cageball Szövetség INGYENES NYÍLT 3V3 TORNA

46 csapattal indult el a forró, júniusi hétvégén létrejött ingyenes ketrecfoci torna az Albisport és a Cageball Szövetség közös szervezésében.

Minden csoportból egy csapat, illetve két vigaszágas került a legjobb 16 közé. A vasárnapi döntőben újabb csoportmérkőzések után következett az egyenes kieséses rész.

A nem várt mennyiségű csapat szombat-vasárnap reggeltől estig487304_404322416285722_265779965_n tartó fociját végül egy kiélezett döntő keretein belül a Kaminokupa csapata nyerte meg a Skillz együttesével szemben. A bronzmeccsen a Tesók – Bounty találkozó jött létre, amit az utóbbi csapat húzott be.

Az óriási díjakat az első négy helyezett között az Albisport, a Cageball Szövetség, a Derbystar, a Foodbox, és az Óbudai Autójavító Kft. osztotta szét.

Köszönjük a részvételt minden csapatnak, reméljük sokaknak sikerült közelebbről megismerni és megszeretni sportágunkat.

A tornáról további képeket ITT illetve ITT találtok!

ÖSSZEFOGLALÓ VIDEÓ A TORNÁRÓL!